Zapomniałem hasła Windows 7 Vista XP

Kategoria: Windows 7, Windows XP

Kolejny pogram za pomocą którego możemy wyzerować, skasować (usunąć) hasło do systemu Windows 2000/XP/Vista to pogram o nazwie PCLoginNow. W portalu został już opisany sposób zerowania hasła Windows a także powstał post w jaki sposób możemy ominąć proces logowania w systemach Windows . Niestety żaden program nie daje 100 % gwarancji usunięcia hasła, czy też pominięcie procesu uwierzytelniania podczas uruchamiania systemu. Warto, dlatego sprawdzić każdy program. Zasady działania programów są podobne, ale… niestety nie zawsze udaje nam się wyzerować hasło (usunąć hasło), szczególnie często problemy z usunięciem hasła mają użytkownicy laptopów. Oczywiście najprostszym rozwiązaniem jest reinstalacja systemu, na 100% pomaga. Postawienie systemu i wgranie aplikacji zajmie nam dużo więcej czasu niż próba wyzerowania hasła, nie wspominając o ważnych dokumentach które znajdowały się na profilu itd.

W takim razie jak za pomocą programu usunąć hasło administratora Windows bądź innego użytkownika?
Pobieramy program PCLoginNow
Nagrywamy obraz na płytę CD/DVD
Uruchamiamy komputer z płyty CD/DVD

kasowanie hasła windows 7Wybieramy system operacyjny, który mamy zainstalowany (program automatycznie wykryje system zainstalowany w komputerze) i przechodzimy dalej Next

zerowanie hasła windows

Zaznaczamy konto/konta, w których chcemy usunąć hasło i zaznaczamy opcję ‚password is empty’.

zapomniałem hasła windows 7

Przechodzimy do kolejnego kroku kończącego procedurę usuwania hasła Windows Next. Zostaniemy poproszeni o ponowne uruchomienie komputera.

reset hasła windows 7

Szczegółowa instrukcja obsługi http://www.pcloginnow.com/loginnow_guide.html

Jeżeli nie chcesz zerować hasła Windows, a tylko odczytać warto zajrzeć do postu pod tytułem Jak odczytać hasło Windows.

2 odpowiedzi na „Zapomniałem hasła Windows 7 Vista XP”

  1. […] Jeżeli komuś nie uda się wyzerować hasła Windows warto spróbować innego programu – – post pod tytułem Zapomniałem hasła Windows. […]

  2. ... pisze:

    Polecam żadne inny program nie zadziałał a ten był 7 i usuną bez problemy

Odpowiedz

0,305